Hakkımızda

Özel Tablo, çarpıcı ve benzersiz sanat eserleriyle ev dekorasyonunuza yeni bir soluk getiriyor. Özel olarak seçilmiş sanatçı Mustafa Işıldak’ın imzasını taşıyan tablolarımızla duvarlarınızı sanatla buluşturun. Sitemizde yer alan birbirinden özel eserleri keşfedin ve evinize, ofisinize veya hediye olarak sevdiklerinize unutulmaz bir sanat deneyimi yaşatın.

Tablo sanatının Türkiye’deki özgün isimlerinden biri olarak, yıllardır sanatseverlerin beğenisini kazanan ve takdirle takip edilen bir sanatçıyım. Samsun’da doğup büyüdüm ve sanata olan ilgim çocukluğumdan beri vardı. Böylece resim kurslarına başladım ve bu sayede sanatla ilgili bilgi ve deneyimlerimi arttırdım. Yıllar süren bir sanat eğitimi aldım ve bu süreçte resim, seramik gibi farklı disiplinlerde kendimi geliştirdim. Özellikle resim sanatına olan ilgim her zaman önde oldu ve kendimi bu alanda daha da geliştirmeye karar verdim. Renklerin uyumu, ışık-gölge oyunları ve farklı dokuların bir arada kullanımı, tablolarımda en çok öne çıkan özelliklerimden birkaçıdır.

Sanat hayatımda benim için asıl önemli olan, eserlerimle insanların duygularına hitap etmek ve onlara bir şeyler katmak. Sanatın insan hayatındaki yeri ve önemi benim için her zaman çok büyük oldu.

Özel Tablo markamı kurarak, tablo sanatımı daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledim. İnsanların evlerinde, ofislerinde veya diğer yaşam alanlarında benim eserlerimi sergileyerek günlük hayatlarında bir sanat eseriyle buluşmalarını amaçladım. Ürettiğim tabloların hepsi özgün eserlerdir ve özenle yapılmaktadır.

Müşterilerimin ihtiyaçlarına ve beğenilerine yönelik özel siparişler de alıyorum ve onların hayallerindeki tabloyu yapmaya çalışıyorum. Siparişlerinizin tamamı benim özgün sanat anlayışım doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Amacım, insanlara güzel ve kaliteli sanat eserleri sunarak hayatlarına renk katmak ve mutlu etmek. Tablo sanatına olan sevgim ve tutkum, her geçen gün daha da artıyor ve yeni eserler üretmeye devam ediyorum. Siz de benimle iletişime geçerek evinize veya ofisinize özgün bir sanat eseri kazandırabilirsiniz.

Özel Tablo • Modern Zamanlar, Modern Sanatlar
Logo
Shopping cart