İade ve Değişim Politikası

Özel Tablo, birinci sınıf kalitede tablolar üretmektedir ve ürünler müşteriye 999₺ üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Ürünler, tüm kalite testlerinden geçtikten sonra müşteriye ulaştırılmaktadır. Ancak, üründe herhangi bir sorun görülmesi durumunda müşteri, ürünü 14 gün içerisinde Özel Tablo’ya iade edebilir veya değişim yapabilir. Ancak, müşteri ürünü kargodan aldıktan sonra kontrol etmekte ve varsa hasar vb. durumları kargo firması görevlisine tutanakla kayıt altına almalıdır. Bu durumda, kargo ücreti Özel Tablo tarafından karşılanacaktır.

Kişiye özel tablo siparişlerinde ise üretici hatası dışında iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Diğer ürünler için ise, kargodan teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade veya değişim talep edilebilir. Ürünlerin iade edilebilmesi için orijinal kutusunda ve ambalajında zarar olmaması, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Ücret iadesi, ürünün tarafımıza ulaşmasından sonra yapılır ve gerekli incelemeler yapılıp 7 gün içerisinde gerçekleştirilir. Sitede yer alan tablo modelleri, bilgisayar üzerinde oluşturulmuş canlandırma resimleridir ve sipariş üzerine üretim gerçekleştirildiğinden, tüm ürünlerin gerçek resimlerinin yer alması mümkün olmayabilir. Müşteriye ulaşan ürün ile sitede yer alan resim arasında %5 farklılık olabilir.

Müşteriler, ürünü teslim almadan önce kontrol etmeli ve herhangi bir sorun varsa kargo görevlisine tutanak tutturarak iade veya değişim yapabilirler. Kredi kartı ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda, 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilir.

Özel Tablo • Modern Zamanlar, Modern Sanatlar
Logo
Shopping cart